fbpx

השירותים שלנו

בקרת איכות

בקרת איכות בתהליך

בקרת איכות היא היבט חיוני בכל פרויקט בנייה, באמצעות שירות בקרת האיכות שלנו שמהוות בדק בית בתהליך הבנייה, הכולל כלים טכנולוגיים שפיתחנו במיוחד לצורך העניין, יש לכם את האפשרות למזער סיכונים ברמה שלא הכרתם לפני כן. אנחנו מנהלים רשימות צ'ק־ליסט ובקרות איכות, ויכולים להבטיח שהפרויקט שלכם יעמוד בכל תקני הבנייה הישראליים ואף יעבור אותם. 

השירותים שלנו מתחילים בהכרת התוכניות והמפרטים, ביצוע בדיקות מקדימות לחומרים הנדרשים בפרויקט, ביצוע איפיון של רשימות תיוג ובחירת תחומי העבודה בפרויקט, ובחינות לפי שלבי הבנייה והחוזים לצורך תזמון הבדיקות הנחוצות לפי התקנים הישראליים על לוח הזמנים של הפרויקט שלך. במהלך הביצוע אנו מבצעים בדיקות איכות לחומרים המגיעים לאתר, ומוודאים שכל החומרים ודרכי היישום מתבצעים לפי דרישות התכנון והתקנים הרלוונטים, ובכך מבטיחים שהפרויקט או הבית שלך יהיו באיכות הגבוהה ביותר עם הסיכון הנמוך ביותר לליקויים.

בדק בית בתהליך הבנייה

אז מה זה "בדק בית בתהליך"?
היום כבר ברור שבדק בית הוא עניין שחשוב לכל הצדדים, מהלקוח שרוצה לוודא שהבית שלו עומד בתקנים ואין ליקויים ועד הקבלן שרוצה להגן על עצמו עם חוות דעת נגדית. אבל מה עם היינו יכולים להציע לכם לקבל באמצעות בודק מבנים מוסמך מטעם איגוד המהנדסים את כל נקודות התורפה בפרויקט תוך כדי הביצוע, ואיך להימנע מהם לפי לוח זמנים מסודר המאפשר לכם לצמצם את הסיכון לליקויי בנייה וכל מה שהם כוללים, מעוגמת הנפש, בזבוז הזמן וכל ההתמודדות המשפטית.

השירות שלנו מבוצע על ידי בודק מבנים מוסמך, המכיר את בדק הבית על בוריו, ואת כל התקנים והתקנות הישראליים בעלייך לקחת בחשבון בבנייה. במהלך הבנייה מגיע הבודק עם כל הכלים המתאימים לכל בדיקה בהתאם לתקן, ומבצע את הבדיקות המבוצעות בבדק הבית, ונותנים לעובדים את הכלים והידע איך לבצע נכון את העבודה בצורה שתצמצם משמעותית את ליקויי הבנייה הנוצרים עקב חוסר ידע של אותן נקודות תורפה.

מה הופך אותנו למומחים לבקרת איכות?

מקום מחזיקה בתעודת מומחה "בדיקות מבנים וחוות דעת מומחה בית משפט" מטעם איגוד המהנדסים, המבטיחה את המקצועיות, והכישורים המתאימים, ונותנת לנו את המומחיות לבצע את הבדיקות הנדרשות והתאמת הכלים הרלוונטים לבדיקות התקן.
ככל שפעילות הבנייה מפותחת יותר והצרכים מתחילים להשתנות, כך חשיבותה של אבטחת האיכות הגבוהה ביותר עולה, בכדי למנוע סיכונים ועלויות לא צפויות במהלך הבנייה.

שאלות נפוצות

שירותי בקרת איכות מאפשרים לך לוודא שהמוצר או הפרויקט שלך מתקדם בצורה תקינה וקפדנית ושכל הפעולות בוצעו בצורה מדוייקת ובהתאם להתקנות המתאימות. בנוסף, הם מאפשרים לך להיות מעודכן על התקדמות הפרויקט ולהתכונן מראש לבעיות שעלולות להתגלות.

באמצעות תוכנה ייחודית שפיתחנו, המאפיינת את כל תחומי הביצוע בעולם הבנייה, אנו מבצעים רשימות תיוג ממוקדות לפי תחומי עבודה, ושלביות הביצוע. העבודה באמצעות התוכנה מאפשרת לכם את היכולת להכנס בכל שלב נתון ולראות את התקדמות הפרויקט שלכם ללא צורך ביצירת קשר ישיר, ותלות באנשי המקצוע, ובכך נוצרת שקיפות מלאה לכל לקוח, בשיתוף עם כלל אנשי המקצוע והיועצים.

המחירים של שירותי בקרת האיכות של מקום תלויים בסוג הפרויקט, במשך הפרויקט ובתוכנית הבקרה המבוקשת על ידי הלקוח. אנו משתדלים להציע את המחירים הטובים ביותר ללקוחותינו ומציעים שירות יעיל ומקצועי עבור כל פרויקט.

 
 
 

כל מי שמעורב בפרויקט בנייה או תשתית יכול ליהנות מהשירותים שלנו. בין אם אתה מנהל פרויקט, קבלן או אדם פרטי, אנחנו כאן כדי להבטיח שהפרויקט שלך עומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר.

תתקדמו לבנייה חכמה יותר

דילוג לתוכן