fbpx

כל השירותים במקום אחד

חסכתם מספיק בשביל להתחיל לבנות את בית החלומות שלכם? מזל־טוב!

אז מה עושים עכשיו? איך מתחילים ולמי פונים? לפי מה בוחרים? על מי סומכים?

מקום באה לעשות לכם סדר ומציעה את כל השירותים שתצטרכו לאורך כל התהליך במקום אחד, ולקחת אתכם שלב שלב דרך התהליך מהתכנון ועד קבלת המפתח, ואפילו עד בדק הבית.

אז למה זה טוב?

תהליך הבנייה הוא תהליך מסובך ומורכב מנותני שירות רבים. במקרים רבים ריבוי אנשי המקצוע מוביל לכשלים תקשורתיים המובילים לעיכובים בלוחות הזמנים, ליקויי בנייה, וחריגות תקציביות.

בעזרת איחוד כל הגורמים על־ידי גוף מפקח אחד, שאחראי לוודא שכולם מסונכרנים ועובדים לפי אותו לוח זמנים ובאותה השפה, ולדווח לכם כל התפתחות ושינוי הנמצאים על הפרק, אתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהבית שלכם נמצא בידיים טובות.

אנחנו במקום, באים לקחת מכם את העומס, המתח והלחץ שנמצאים באופן טבעי בכל פרויקט בנייה, ולהשאיר לכם את החוויה הטובה ביותר שיכולה להיות לכם במימוש החלום לבית משלכם.

מעוניינים ללמוד עוד כיצד להגשים את החלום בצורה הטובה ביותר?

פנו אלינו עוד היום. הצוות שלנו במקום מוכן לענות על כל שאלה ולעזור להדריך אתכם במסע הבנייה שלכם. 

בואו להפוך את החזון שלכם למציאות!

שאלות נפוצות

בדיוק כמו שלא הייתם הולכים לרופא ללא רישיון עיסוק בתוקף, כך בבניין לא כדאי לתת לבעל מקצוע ללא רישיון המבטיח לכם את הניסיון, הידע והמסוגלות שלו לעשות זאת בצורה הבטיחותית והמקצועית ביותר. על־כן על הקבלן להגיש את בקשתו לרשם הקבלנים, ולעבור ועדה הבוחנת את הבקשה בהתחשב בניסיון, היכולות וההכשרה המתאימה לעסוק בתחום בו מבקש לעסוק. הרישיון אותו הוא מקבל בסוף התהליך מפרט את תחום העבודות אותם יכול לבצע ובאיזה היקף כספי. ניתן בקלות לבדוק האם הקבלן שלכם רשום כחוק בפנקס הקבלנים.

בניית הבית הוא אחת ההוצאות הגדולה ביותר בחיים אם לא הגדולה ביותר. ובאופן טבעי נרצה לחסוך בכל מקום שניתן. בישראל אין חוק המחייב לקחת מפקח בנייה, ולכן אנשים רבים רואים בזאת כ"מותרות" ומחליטים לפקח באופן עצמאי על התהליך. אך ברוב המקרים, שירותיו של מפקח הבנייה יכולים לחסוך לכם בתהליך  הרבה יותר ממה שתחסכו בכך שתוותרו על הפיקוח.

בדק־בית הוא בדיקה מקיפה המאבחנת ליקויי בנייה שבמבצעים כשנכנסים לדירה חדשה מקבלן בשני מקרים: לפני שמכניסים ריהוט ועוברים לדירה, ולפני תום שנת הבדק, ובתום תקופת הגשמים.
בדק הבית מכסה ליקויי בנייה בתחומים השונים כגון איטום, בידוד, מים, חשמל, ריצוף ועוד. 

ניהול לוחות זמנים מסייע לצוותים ולמחלקות להשלים פרויקטים בזמן ובתקציב. לא רק זה להקל על לוח הזמנים הלחץ, אבל זה גם עוזר לשמור על הצוות והמשאבים ממוקדים. זה גם שומר על התקציב על המסלול, ובעלי העניין מאושרים. אבל למה זה כל כך חשוב? בואו נסתכל על כמה סיבות מפתח למה זה חיוני לניהול לוחות זמנים. 

עלות הכנת אומדנים וכתבי כמויות תלויה במספר גורמים בפרויקט כגון גודל הפרויקט, ברמת המורכבות שלו, וכמות המידע והנתונים הדרושים לכתיבת האומדן והכתב. אנו מתאימים את הזמן והמשאבים הנדרשים לפרויקט שלכם ומתחייבים לספק לכם עלות הוגנת ותחרותית.

חוזים מפורטים וברורים מול קבלן בפרויקט הם חשובים מסיבות רבות. ראשית, החוזה מגדיר בבירור את המטרות והציפיות של שני הצדדים, מה שמקל על תיאום העבודה ומפחית את הסיכוי לבעיות ולסכסוכים. שנית, חוזה טוב מפרט את האחריות של הקבלן כולל פריטים כמו זמני תיקון, איכות החומרים והעבודה, וכן תנאים כלכליים כמו תשלומים, פיצויים ועוד. בכך, חוזה מובהק ומקצועי מגן על זכויות שני הצדדים ומספק מסגרת משפטית ברורה לפעילות הבנייה או השיפוץ.

תתקדמו לבנייה חכמה יותר

דילוג לתוכן