fbpx

קבלנים

כל השירותים לקבלן

בעידן שבו הבנייה מתקדמת בקצב מהיר, אנו מבינים את החשיבות של שירות מקצועי, מדויק ואמין. במקום, אנו מאמינים שהדרך להצלחה עוברת דרך שיתוף פעולה, חדשנות והתמקדות בצרכים הייחודיים של כל קבלן.

אנחנו נותנים מגוון שירותים שמטרתם היא להבטיח שכל פרויקט שלכם יצא הכי איכותי, יעיל וריווחי שאפשר. החל מחשבונות חלקיים, לוחות זמנים, אומדנים וכתבי כמויות ובקרת איכות ותכנון, בנוסף לשירות הייחודי שלנו 'בדק־בית בתהליך'.

תפסיקו לבזבז זמן על הכנת חשבונות חלקיים, ולתקן אותם ולבדוק שוב ושוב מה פספסת. תנו את זה למקצוענים שידאגו לעבור על כל התוכניות והחוזים ויוודאו שתקבלו את כל הכסף בזמן.

בדק־בית בתהליך הוא כל מה שקבלן היום צריך

אחד השירותים שלנו, שירות ייחודי בשם 'בדק־בית בתהליך' מאפשר לכם לקבל את הבדיקות של בדק הבית בידי מומחה בדר בית כבר במהלך הבנייה בהתאמה לכל שלב בבנייה, ולאפשר לכם להמנע מליקויי בנייה עוד לפני שהם קורים ולחסוך לכם כסף, עבודה מיותרת וסיכון משפטי.

תורידו לעצמכם מהראש את הדאגות ותתרכזו במה שחשוב. ותעברו כל פרויקט בקלות ובצורה הריווחית ביותר שאפשר.

ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים בשביל להפוך את החברה שלכם למותג הבנייה הגדול הבא.

השירותים שלנו לקבלנים

בדק־בית בתהליך הוא שירות ייחודי הניתן על די בודקי המבנים המוסמכים שלנו,
ובמהלכו אתם מקבלים לו"ז בדיקות עם הכלים המתאימים ועל פי התקנים הדרושים לבדק הבית בהתאם לפרויקט, בנקודות התורפה האפשריות שעלולות לגרום לליקויי הבנייה בסוף הפרויקט,
ולתת לכם את האפשרות להמנע מהם לחלוטין! וליצור מצב של מינימום ליקויים בבדק הבית בסוף הפרויקט!!

❌נמאס לך מבזבוז הכסף והזמן בסוף כל פרויקט על ליקויים?
❌רוצה להפחית את החשיפה לתביעות למינימום?
✅רוצה שהלקוחות שלך יביאו לך בסוף הפרויקט את הלקוחות הבאים?

כי למה לתקן כשאפשר למנוע??

צרו איתנו קשר עוד היום וסגרו את השירות שיהפוך את העסק שלכם לדבר הגדול הבא

אחד השירותים החשובים לקבלנים בתחום הבניין.
הכנה דקדקנית של החשבונות החלקיים שלכם, יכולה להבטיח שלא יהיו עיכובים ודחיות בתשלומים. כל פספוס של שלב או אבן דרך כגון שלבים ובדיקות נדרשות על פי התקנים והוזים יכול לגרום לעיכוב התשלומים שלכם ולחיכוכים מיותרים עם היזם/ הלקוח או הבנק.
באמצעות הידע והניסיון שלנו אנחנו יודעים לעבור בצורה הדקדקנית ביותר על חוזה העבודה וכל הדרישות והסעיפים הכלולים בכל שלב בפרויקט לפי סדרי העדיפויות והחשיבות שלהם, להתריע לכם על כל דבר חריג ולאפשר לכם להגיע לכל הגשת חשבון בראש שקט ובביטחון מלא שלא פספסתם דבר.

ניתן לבחור את שירות החשבונות החלקיים בנפרד או כחלק מחבילת הבקרה שלנו הכוללת:

✅לוחות זמנים מציאותיים וגמישים המאפשרים עבודה חלקה וריאלית ולוקחת בחשבון את שלל הבדיקות ודרישות התקן הרלוונטיות לפרויקט.

✅בקרת איכות דקדקנית המשלבת בתוכה את כל השלבים הדרושים בכדי, לא רק להעלות את איכות הביצוע של הפרויקט, אלא גם לחסוך לכם את כאב הראש של תיקונים ועבודה כפולה בעקבות דוחות בדק הבית בסוף הפרויקט.

✅שירות חשבונות חלקיים הכולל למידה ובחינת כל סעיפי הפרויקט ותיאום בין כל הגורמים המשפיעים על קבלת התשלום בכל שלב ושלב בהגשת החשבונות.

רוצים להבטיח שכל חשבון ותשלום מגיעים בזמן?

צרו איתנו קשר עוד היום

לוח זמנים המעוגן בחוזה העבודה הוא מסמך מחייב מבחינה משפטית, לכן רצוי להיעזר במקצוענים שיודעים לקחת בחשבון את כל הדברים שאתם עלולים לפספס בדרך במטרה להציג ללקוח את לוח הזמנים הכי מפתה.
מעבר להצגת לוח זמנים מסודר ומרצה ללקוח שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון גורמים חיצוניים שיכולים להשפיע, ולכן נחוץ אפשר מרחב לגמישות ושינויים וליצור לוח זמנים ריאליסטי שיאפשר לכם להשאר בגזרותיו בכל שלב בפרויקט.

✅תכנון הפרויקט

תכנון מדויק של כל שלבי הפרויקט לוקח בחשבון את כל אבני הדרך, הבדיקות והנקודות החשובות בפרויקט לפי החוזה והדרישות

✅ניהול תקציבי

לוח הזמנים מאפשר לנהל את התקציב של הפרויקט בצורה יעילה ולמנוע חריגות תקציביות. בנוסף לוח זמנים עם אבני דרך לתשלום יקל על קבלת הלוואות ומשכנתאות מהבנק או בכל גוף הלוואה אחר.

✅מניעת טעויות

לוח זמנים מסודר מאפשר למנוע טעויות יקרות בזמן הבנייה.

✅תיאום ציפיות

כשיש ללקוח לוח זמנים ברור בעל ציון ברור של אבני הדרך, שלבי הביצוע והבדיקות הנדרשות, הוא יכול להיות בטוח שהוא נמצא בידיים המקצועיות ביותר והוא יכול להיות בראש שקט, וכך גם אתם.

✅אסמכתא משפטית

לוח הזמנים הוא מסמך משפטי מחייב עבור קבלנים בתחום הבנייה,הוא מציג את התאריכים והזמנים הנדרשים לביצוע הפעולות השונות בפרויקט, ומציין כמה זמן יקח לבצע את הפעולות ומתי הם יתבצעו.
תכנון לוח זמנים ריאליסטי המאפשר לכם גמישות ואפשרות למשחק מגינה עליכם מפני חשיפה לתביעות.

בהכנת אומדנים וכתבי כמויות לפרויקטים רחבי היקף, לא מספיק רק להסתכל על תוכניות הפרויקט. בכדי להבטיח שכתבי הכמויות שלכם יהיו כמה שיותר מדוייקים, יש לבצע בדיקות ובקרה לתוכניות לפני כן.
לכן יש להשתמש לבחון את הפרויקט ולדעת אותו על בוריו בכדי להבטיח שלא יהיו פספוסים בכמויות ובחישובים של התוכניות.
באמצעות מצלמת סריקות המאפשרת לנו חישוב מדוייק ותלת מימדי של החלל ובעזרת הידע המקצועי שרכשנו לאורך השנים, אנחנו יכולים להבטיח לכם אומדנים מדוייקים גם לפרויקטים המסובכים והגדולים ביותר.

השאירו פרטים עוד היום>>

כקבלן, אתה מבטיח ללקוחות שלך את הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מקום פה בכדי לתת לך את כל השירותים שיעזרו לך להשיג את יעדי הפרויקט בסטנדרטים וברמה הגבוהים ביותר, תוך מזעור סיכונים ומקסום התשואה.

בעזרת בודקי המבנים המוסמכים שלנו מטעם איגוד המהנדסים, יש לנו את כל הידע בתקנים ובתקנות הבנייה וישראל, וכך אנחנו יודעים אילו נקודות תורפה יש לקחת בחשבון בביצוע הפרויקט ובחירת החומרים, ואילו בדיקות עליכם לבצע ובאילו שלבים בלוח הזמנים של הפרויקט.

בין אם זה פרויקט בנייה קטן או גדול היקפים, בכדי להבטיח איכות גבוהה לאורך זמן, יש לנצל את כל הידע והכלים שברשותכם.

אנחנו כאן בכדי לתת לכם את הידע והכלים האלה.

צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו אותם גם אתם.

 

חלק גדול מאוד מהפרויקטים בתחום הבנייה הם לפי חוזה פאושלי,בו יש משקל רב לדיוק ופירוט החתוכניות והמפרטים, אך פעמים רבות, הקבלן לא מקבל את כל המידע הנחוץ בתכניות והמפרטים.

במצבים כאלה שקורים לא מעט, נוצרת הערכת חוסר, והקבלן מוצא את עצמו מנסה להתיישר עם תקציב הפרויקט ובמקרים מסוימים אף יוצא בהפסד.

מקום יודעים לקחת את התוכניות ולבדוק שהיא הגיעה עם סט התוכניות הנכון שלה, עם כל המידות, הפרטים, החזיתות, החתכים ורשימות הגמרים הנחוצים על־מנת לתת הצעת מחיר אקטואלית והגיונית לכמות העבודה הדרושה, מבלי להסתכן בהמשך העבודה בהתקלות שלא צפית מראש.

יש לך פרויקט פאושלי? אל תיקח סיכון, דבר איתנו עוד היום ונעזור לך לתת את הצעת המחיר הטובה ביותר

סוגרים חבילת ניהול ובקרה מלאה ומקבלים

בדק־בית בתהליך

מתנה!

מבצע לזמן מוגבל!

שאלות נפוצות

מקום יודעת לספק לקבלנים את כל שירותי האקסטרה שיחסכו לכם כסף, יתנו לכם שקט מחשש משפטי, יחסכו לכם זמן ויעלו את רמת הביצוע שלכם בצורה שתהפוך את השם שלכם לשם דבר בתחום.

בכל תהליך בנייה מגיע שלב אחרי סיום הפרויקט של בדק בית שכל מטרתו היא למצוא את ליקויי הבנייה, שלפי מחקר של הטכניון קיימים בכ־100% מהבנייה מישראל, ולתת דוח שעל פיו יתקן הקבלן את אותם ליקויים או יישא בתוצאות.
בדק בית בתהליך הבנייה בא בזמן הביצוע עצמו ונותן לכם לפי תזמון מתאים לשלבי הבנייה את כל התקנים שתצטרכו לענות עליהם בזמן הבדק בסוף ומאפשר לכם להמנע מהליקויי עוד לפני שנגרם, ובכך לחסוך לכם עבודה כפולה והרבה בזבוז זמן.

ביצוע בקרת תוכניות והתאמה לתקנים הוא חשוב ביותר למניעת טעויות בחוזי פאושלי בתחום הבנייה והתשתיות. הבקרה על התוכניות והתאמתן לתקנים מסייעת לקבלני ביצוע להבין את הדרישות המדויקות של הפרויקט, להבטיח את האיכות המתאימה של העבודה ולמנוע טעויות ותקלות בזמן הבנייה.

שירותי הכנת אומדנים וכתבי כמויות של חברת מקום כוללים בדיקות ובקרות בכל שלב בתהליך ההכנת אומדנים וכתבי כמויות כדי להבטיח את המדידה המדוייקת ביותר ואת המידע המהימן ביותר עבור הלקוחות שלנו.

מחקר בטכניון הראה כי ב־100% מהדירות החדשות בישראל מתקיימים ליקויי בנייה.
בידיעה זאת, בחינת הליקויים עוד לפני שהם קורים על ידי בודק מוסמך שמכיר מלפנים ומאחור את כל התקני ותקנות הבנייה בישראל ונקודות התורפה המביאות לליקויים עוד במהלך התכנון והבנייה יכולה לצמצם משמעותית את רוב הליקויים ולהבטיח לכם מזעור סיכונים בפרויקט.

תחילה יש לעיין ולבחון בקפידה את כל החוזים, הסעיפים, והתוכניות של הפרויקט ולפי כך ולפי סדר העדיפויות והשלבים שבוצעו, יש להכין את החשבון ולהגישו ביחד עם דוח בקרת איכות וצ'ק ליסט המצורפים ללוח זמנים מעודכן.

פרויקטי בנייה יכולים לעתים קרובות להתמודד עם שינויים ואתגרים בלתי צפויים. זו הסיבה שאנו מחויבים להישאר גמישים ובעלי יכולת הסתגלות, להתאים את לוחות הזמנים שלנו לפי הצורך כדי להתאים לשינויים ולשמור את הפרויקט שלך על המסלול.

סגרו חבילת ניהול ובקרת פרויקט מלאה וקבלו

בדק־בית בתהליך

מתנה!

תתקדמו לבנייה חכמה יותר