fbpx

הבונה הפרטי

כל השירותים לבניית הבית שלכם במקום אחד

כמה שנים חלמתם על בית משלכם? חלקת אדמה שתהיה רק שלכם, לגדל בה את הילדים ולהזדקן בה ביחד?
אז עבדתם קשה, חסכתם שקל לשקל ובסוף הגעתם לרגע המיוחל.
אבל איך מתחילים? איך אתם דואגים להגשים את החלום בצורה הנכונה ביותר? איך בוחרים אדריכל? מה קריטריונים שבוחנים כשבוחרים קבלן? איך מתמודדים עם העומס והמתח הנפשיים שכלולים בתהליך הארוך והלא פשוט שיוביל אתכם בסוף להגשמת החלום?

מקום מאחדת את כל שירותי הבנייה בצורה שמשתפת אתכם בכל התהליך ובכך מפחיתה לכם את החיכוכים, המתחים והתקלות שעלולות להיווצר מריבוי בעלי מקצוע באתר. בנוסף בעזרת התוכנות שפותחו במיוחד על ידינו על מנת להקל ולהנגיש את התהליך אנחנו משלבים את כל הידע הנחוץ היום לשם הגשמת החלום שלכם בצורה המהירה, היעילה והאיכותית ביותר.

וניתן לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לבנות את בית החלומות שלכם בצורה הטובה ביותר!

קבלני ביצוע טובים יש בשפע, אבל כשזה מגיע לבית שלכם, זה לא מספיק. אתם רוצים גם לדעת מה קורה בכל שלב ושלב, ולהיות בטוחים שהכל עובד כמו שצריך, ושהבית שלכם נמצא בידיים טובות.
לכן, כחברה שמשלבת בתוכה את כל השירותים לשיפור הבנייה בישראל, יש לנו את הידע לבקר ולנהל את הפרויקט שלנו באופן שיאפשר לנו להוציא את הפרויקט על הצד הטוב ביותר, בשלד, בגמרים ובשיפוצים.

וגולת הכותרת?

כל העבודה מתרחשת ומתעדכנת באופן שוטף באפליקציה של מקום.

עם סריקה תלת מימדית מתעדכנת מהבנייה, כל החוזים, המסמכים וקבצי העבודה. אתם יכולים בכל שלב ומכל מקום בעולם להכנס ולדעת איך נראה הבית, ולקבל בקלות את כל מה שאתם צריכים.

באמצעות שילוב כל הכלים והידע, אנחנו מאפשרים לכם לבנות את הבית שלכם בדרך הנוחה ביותר.

 גם אתם רוצים בית בראש שקט?

התקשרו עכשיו>>

בישראל כיום, נהוג להגיע לסוף הבנייה ולהזמין בודק מוסמך לצורך בדק בית שיתן לנו דוח מסודר עם כל הליקויים שנעשו בבנייה.

ואנחנו שואלים

למה לתקן כשאפשר למנוע??

 

מקום מציעה שירות ייחודי הניתן על די בודקי המבנים המוסמכים שלנו.
במקום לקבל דוח בסוף הבנייה ושמפרט מה צריך לתקן, אנחנו מגיעים במהלך הבנייה, בלוח זמנים מותאם לשלבי הביצוע. בעזרת הכלים והתקנים המתאימות אנחנו מבצעים את כל בדיקות בדק הבית, ומונעים את הליקויים עוד לפני שנוצרו!

רוצים לוודא שהבית שלך יצא כמו שצריך?

רוצה למנוע את עוגמת הנפש? רוצה למנוע סחבת משפטית?

התקשרו עכשיו ונעזור לכם לוודא שהבית שלכם יוצא בדיוק כמו שרציתם!

המפקח הוא העיניים שלכם באתר. אבל זה לא נגמר בזה. למפקח הבנייה תפקידים רבים מאוד, ולכן חשוב לוודא שמפקח הבנייה שלכם הוא אחד שיודע מה הוא עושה ומבין בכל התחומים הללו.

✅תיאום הגורמים ואנשי המקצוע

✅תיאום תקציבי

✅בקרה ואישור חשבונות מהקבלן

✅פתרון בעיות בשטח

✅בקרת לוחות זמנים

✅בקרת איכות

✅אקסקלוסיבי במקום – בדק בית בתהליך

עם פיקוח מקצועי ואמין, אתם יכולים להבטיח שבחלום שלכם  לא רק יתגשם, אלא יתגשם על הצד הטוב ביותר!

להצעת מחיר התקשרו>>

לוח זמנים המעוגן בחוזה העבודה הוא מסמך מחייב מבחינה משפטית, לכן רצוי להיעזר במקצוענים שיודעים לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הנחוצים בשביל ליצור לוח זמנים הכי יעיל, גמיש ומדוייק בצורה כזאת שתאפשר סיום בזמן הנכון תוך לקיחה בחשבון של כל השלבים והסעיפים בחוזה.
לוח זמנים מסודר ומעודכן לוקח בחשבון בתוכו דברים רבים כמו:

✅תכנון הפרויקט

תכנון מדויק של כל שלבי הבנייה וכל אבני הדרך, הבדיקות והנקודות החשובות בפרויקט לפי החוזה והדרישות.

✅ניהול תקציבי

לוח הזמנים מאפשר לכםלנהל את התקציב בצורה יעילה, ולמנוע חריגות תקציביות. בנוסף, לוח זמנים עם אבני דרך לתשלום, מקל על קבלת הלוואות ומשכנתאות מהבנק או בכל גוף הלוואה אחר.

✅מניעת טעויות

לוח זמנים מסודר מאפשר למנוע טעויות יקרות בזמן הבנייה.

✅תיאום ציפיות

כשיש לכם לוח זמנים ברור בעל ציון ברור של אבני הדרך, שלבי הביצוע והבדיקות הנדרשות, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר ולהיות בראש שקט, לאורך כל הפרויקט.

✅אסמכתא משפטית

לוח הזמנים הוא מסמך משפטי מחייב עבור קבלנים בתחום הבנייה,הוא מציג את התאריכים והזמנים הנדרשים לביצוע הפעולות השונות בפרויקט, ומציין כמה זמן יקח לבצע את הפעולות ומתי הם יתבצעו.
תכנון לוח זמנים ריאליסטי בצורה מקצועית, הלוקחת בחשבון את הנתיב הקריטי של ביצוע הפרויקט, נותנת לכם את האפשרות לסיים כל בנייה בלוח הזמנים בלי איחורים ובלי עיכובים.

בהכנת אומדנים וכתבי כמויות, לא מספיק רק להסתכל על תוכניות הפרויקט. בכדי להבטיח שכתבי הכמויות שלכם יהיו כמה שיותר מדוייקים, ולא תוציאו כסף מיותר, יש לבצע בדיקות ובקרה לתוכניות לפני כן.
לכן יש לבחון את הפרויקט ולדעת אותו על בוריו בכדי להבטיח שלא יהיו פספוסים בכמויות ובחישובים של התוכניות.
אצלנו במקום, באמצעות מצלמת סריקות המאפשרת לנו חישוב מדוייק ותלת מימדי של החלל ובעזרת הידע המקצועי שרכשנו לאורך השנים, אנחנו יכולים להבטיח לכם אומדנים מדוייקים ועדכונים תוך כדי הבנייה ולחסוך לכם כסף רב בתהליך הבנייה.

השאירו פרטים עוד היום>>

התחלתם פרויקט. קיבלתם את כל התוכניות מהאדריכל ואתם שולחים אותו להצעות מחיר, בוחרים קבלן ומתחילים לעבוד. ואז פתאום אתם מגלים שמתווספים עוד פרטים שלא נלקחו בחשבון מכל מיני תוכניות שהתפספסו בדרך.

מה עושים??

בקרת תכנון הוא שירות שבא למנוע בדיוק את התקלות האלה. בבחינה מקצועית של החוזים הסעיפים וכלל תוכניות הפרויקט, אנחנו מסתכלים בצורה ממוקדת לוודא שאין פיספוסים וחוסרים בקריאת התוכניות לצורך הוצאת כתבי כמויות, אומדנים והצעות המחיר.

דברו איתנו עוד היום ונעבור על כל הפרויקט שלכם ונוודא שלא חסר לכם שום דבר בדרך.>>

סוגרים חבילת ניהול ובקרה מלאה ומקבלים

בדק־בית בתהליך

מתנה!

מבצע לזמן מוגבל!

שאלות נפוצות

בדיוק כמו שלא הייתם הולכים לרופא ללא רישיון עיסוק בתוקף, כך בבניין לא כדאי לתת לבעל מקצוע ללא רישיון המבטיח לכם את הניסיון, הידע והמסוגלות שלו לעשות זאת בצורה הבטיחותית והמקצועית ביותר. על־כן על הקבלן להגיש את בקשתו לרשם הקבלנים, ולעבור ועדה הבוחנת את הבקשה בהתחשב בניסיון, היכולות וההכשרה המתאימה לעסוק בתחום בו מבקש לעסוק. הרישיון אותו הוא מקבל בסוף התהליך מפרט את תחום העבודות אותם יכול לבצע ובאיזה היקף כספי. ניתן בקלות לבדוק האם הקבלן שלכם רשום כחוק בפנקס הקבלנים.

הסמכת "בדיקות מבנים וחוות דעת מומחה בית־משפט" מטעם איגוד המהנדסים נותנת את כל הידע הנחוץ בכדי לזהות ליקויי בנייה ואיך הם נגרמים? במצב של היום בו יש ליקויי בנייה בכ־100% מהבנייה החדשה, לדעת איך נקודות התורפה של הבנייה עוד בתהליך התכנון והביצוע, ואיך אפשר לפתור את זה, מעלה את רמה הבנייה והביטחון שלכם מהגעה לתביעות בשלבים מאוחרים יותר.

בכל תהליך בנייה מגיע שלב אחרי סיום הפרויקט של בדק בית שכל מטרתו היא למצוא את ליקויי הבנייה, שלפי מחקר של הטכניון קיימים בכ־100% מהבנייה מישראל, ולתת דוח שעל פיו יתקן הקבלן את אותם ליקויים או יישא בתוצאות.
בדק בית בתהליך הבנייה בא בזמן הביצוע עצמו ונותן לכם לפי תזמון מתאים לשלבי הבנייה את כל התקנים שתצטרכו לענות עליהם בזמן הבדק בסוף ומאפשר לכם להמנע מהליקויי עוד לפני שנגרם, ובכך לחסוך לכם עבודה כפולה והרבה בזבוז זמן.

במקום אנו מבינים את החשיבות של עמידה בזמנים. צוות המומחים שלנו ייתכנן בקפידה לוחות זמנים מפורטים ומציאותיים עבור הפרויקט שלך, תוך התחשבות בכל הגורמים שעלולים להשפיע על לוח הזמנים. אנו גם עוקבים מקרוב אחר התקדמות הפרויקט שלך ומבצעים את ההתאמות הנדרשות כדי לשמור על המסלול, תוך הבטחת השלמתו בזמן.

פרויקטי בנייה יכולים לעתים קרובות להתמודד עם שינויים ואתגרים בלתי צפויים. זו הסיבה שאנו מחויבים להישאר גמישים ובעלי יכולת הסתגלות, להתאים את לוחות הזמנים שלנו לפי הצורך כדי להתאים לשינויים ולשמור את הפרויקט שלך על המסלול.

מחקר בטכניון הראה כי ב־100% מהדירות החדשות בישראל מתקיימים ליקויי בנייה.
בידיעה כזאת, בחינת הליקויים עוד לפני שהם קורים ושימם לב לנקודות התורפה עוד במהלך התכנון והבנייה יכולה לצמצם משמעותית את רוב הליקויים ולהבטיח לכם מזעור סיכונים בפרויקט.

תתקדמו לבנייה חכמה יותר